E Dielë, 2019-04-21, 3:34 AM
ProDownload Registration Kyqu
· RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Qendra e Forumit » Rregullat e Forumit » Rregullorja (Lexo rregullat që janë tani për tani...)
Rregullorja
eXoTic_boyDate: E Shtunë, 2009-09-19, 1:01 AM | Message # 1
Private
Group: Admin
Messages: 4
Awards: 0
Statusi: Offline
Quote
1.Gjuha kryesore ne Forum eshte Gj.Shqipe ,ndersa mund te perdoret edhe Anglishtja.

2.Postimet duhet te jene neper Sekcionet e duhura ,nese verehet perseritje e postimit neper vendde te gabuara atehere antari do te merr verejtje.

3.Mos perdorni fjale fyese neper postimet tuaja ,perndryshe do te merren masa nga Staffi.

4.Te gjitha Linqet ne postimet e juaja duhet te jene te koduara. ( [hide][/hide] )

5.Kur te postoni Tuto rreth viruseve dhe gjerave te ndryshme te cilet mund te bejne dëm ju lutem jepni sqarim ne perdorimin adekuat te tyre qe te mos kene antart problem me PC e tyre.

6.Fyerja ,kritizimi i ndonje antari te staff-it percillet me verejtje per antarin.

7.Te gjitha Kerkesat duhet te jene te qarta dhe te kuptueshme per antart tjere qe te mund te ua plotesojne kerkesen .

8.Antari me 6 verejtje perjashtohet menjhere.

 
Forum » Qendra e Forumit » Rregullat e Forumit » Rregullorja (Lexo rregullat që janë tani për tani...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Hosted by uCoz